Bank Młodych Mistrzów Sportu

Ruch ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, kondycję i ogólne samopoczucie. Chcemy zachęcać młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego, dlatego ogłaszamy nabór do nowego konkursu: Bank Młodych Mistrzów Sportu. Nabór rusza 23 stycznia i potrwa do 13 lutego 2017 r. Zachęcamy organizacje non-profit  pracujące z dziećmi i młodzieżą do organizowania zawodów sportowych, podczas których  każdy młody człowiek będzie mógł zaprezentować swoje wyniki. Pamiętajmy też, że sportowe zmagania mają bawić i cieszyć.
Program ma na celu krzewienie idei sportowej rywalizacji wśród młodzieży oraz zasad fair play. Chcemy zachęcić młodych ludzi do drużynowej aktywności sportowej  oraz aktywnego stylu życia. Umożliwiamy popularyzowanie dyscyplin sportowych wśród lokalnej społeczności.

Przedmiotem dofinansowania są:

• Drużynowe zawody sportowe
  • Olimpiady
  • Paraolimpiady
  • Turnieje sportowe

Czego nie finansujemy:

• Zagranicznych wyjazdów drużyn
  • Indywidualnych udziałów w zawodach sportowych / treningach
  • Wyposażenia hal sportowych, boisk itp.
WYNIKI_BMMS20171   Na mapie zostały zaznaczone organizacje, które otrzymały grant na realizację projektu.