Wyniki konkursu Bank Młodych Mistrzów Sportu

w programie grantowym “Bank Młodych Mistrzów Sportu” rywalizacja była bardzo zacięta. Otrzymaliśmy aż 486 wniosków. Z nadesłanych projektów wybraliśmy sześćdziesiąt, które zostały nagrodzone grantem. Niektóre wartościowe projekty nie uzyskały dofinansowania ze względu na ograniczony budżet konkursu. Wartość przyznanego grantu zwykle różni się od kwoty wnioskowanej i wiąże się z koniecznością redukcji kosztów. Prosimy, aby organizacje, które otrzymały niższą kwotę od wnioskowanej, skontaktowały się z nami w celu ustalenia z jakich kosztów należy zrezygnować (tel. 22 586 89 99).

Gratulujemy wszystkim organizacjom!

Przyznane  środki trafią  na wskazane we wniosku konto, po podpisaniu i przesłaniu umowy darowizny, którą nasza Fundacja już wkrótce prześle do Dyrektora Oddziału wybranego przez Państwa w aplikacji internetowej.

Po podpisaniu umowy, jeden egzemplarz należy odesłać na adres Fundacji:

Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A.
ul. Aleja Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

Uruchomienie środków nastąpi na podstawie popisanej umowy, która wróci do Fundacji.

Wyniki ukażą się po kliknięciu w poniższy link:

WYNIKI_BMMS20171

Zespół Fundacji